Mr. Belt & Wezol WINNEN de SLAM! Global Breakthrough Award
Het Nederlandse dj-duo Mr. Belt & Wezol scoorde afgelopen jaar met 'It's Not Right (But It's Okay)' een grote wereldwijde hit. Daarom ontvingen zij woensdagmiddag van SLAM!-dj Anoûl Hendriks de Global Breakthrough Award.
Het is de tweede keer dat SLAM! deze award uitreikt. Vorig jaar sleepte Mau P deze in de wacht met de wereldhit 'Drugs From Amsterdam'. De SLAM! Global Breakthrough Award is bedoeld voor talent uit eigen land dat de internationale muziekscene verovert met een onmiskenbare bijdrage aan de elektronische muziekindustrie.
Het is ADE en dat betekent dat SLAM! tot en met zaterdag uitzendt vanuit Amsterdam, waar bekende dj's als Armin van Buuren, Nicky Romero, Dimitri Vegas en Lucas & Steve langskomen om een live-set te draaien.
Deel op social media